Media

Metamorfoza dająca zysk

Co pewien czas każde mieszkanie wymaga remontu. Coraz rzadziej tego przedsięwzięcia podejmujemy się jednak na własną rękę. Wolimy za to zdać się na fachową poradę projektanta. Co natomiast zrobić w sytuacji, gdy planujemy wystawić wymagającą odświeżenia nieruchomość na sprzedaż lub wynajem? W tej kwestii z kolei pomoże nam home stager – ekspert w dziedzinie marketingowych metamorfoz, który doskonale wie, jak podwyższyć wartość oferty i wyróżnić ją na tle innych, a w efekcie sprawić, by szybko znalazła nabywcę.

Więcej

Kiedy kończy się Home Staging, a zaczyna remont?

Czy udany Home Staging powinien obejmować poważny remont nieruchomości? Na jakie zabiegi przede wszystkim zwrócić uwagę oraz dlaczego „lekarze domów” są nam potrzebni? O zakresie i idei Home Stagingu opowiadamy w rozmowie z Joanną Popławską – home stagerką/projektantką wnętrz.

Więcej

Zaaranżuję przestrzeń Twoich marzeń!

Moja przygoda z home stagingiem zaczęła się kilka lat temu. Od zawsze marzyłam o pracy przy wnętrzach. Od dzieciństwa interesowało mnie urządzanie domów i mieszkań. Pamiętam, jak pierwszymi klientkami były lalki, natomiast materiałem, z jakiego tworzyłam im wnętrza - klocki lego.

Więcej

Chłopięcy świat w amerykańskim wydaniu

Tym razem przedstawiamy Wam metamorfozę chłopięcego pokoju, dzięki której najmniej lubiane pomieszczenie w domu, stało się wymarzonym miejscem dla młodego chłopca.

Więcej

Kosmiczna metamorfoza

Kolejna metamorfoza chłopięcego pokoju, aranżacja dla najbardziej wymagających!

Więcej

Sypialnia i łazienka

Zastanawiasz się jak stworzyć funkcjonalną przestrzeń? Czy w Twojej brakuje Ci miejsca, światła albo oryginalnego stylu? Sprawdź kolejną metamorfozę, która nie wymagała wielkiego remontu.

Więcej