O nas

HOME FOR ME to zespół projektowo-doradczo-szkoleniowy, który połączyła wspólna pasja do tworzenia rzeczy pięknych i funkcjonalnych zarazem. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług typu Home Staging. Lubimy dzielić się wiedzą, dlatego nasza oferta, oprócz projektowania i metamorfoz wnętrz, obejmuje również profesjonalne szkolenia z zakresu Home Stagingu.

Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce organizującą warsztaty, które łączą w sobie szereg zagadnień, niezbędnych do zdobycia wiedzy oraz praktycznych umiejętności w zawodzie Home Stagera, w tym również zagadnień prawnych i coachingowych. Wiemy, jak trudne jest stawianie pierwszych kroków we własnym biznesie, dlatego organizowane przez nas szkolenia z Home Stagingu, uwzględniają także profesjonalne przygotowanie uczestników do założenia i prowadzenia własnej działalności, zarówno w kwestiach formalnych, jak i tych, związanych z wiarą we własny sukces. Oferowane przez nas kursy z Home Stagingu łączą w sobie teorię z praktyką. W tym celu organizujemy warsztaty aranżacyjne w jednym z największych sklepów meblowych na terenie Warszawy - Mebloo. Każdy uczestnik naszego szkolenia może starać się o akredytację Home Stagera.

Nasza praca wymaga profesjonalnych umiejętności nie tylko z zakresu projektowania, stylizacji i aranżacji wnętrz, ale także ogromnej wiedzy z zakresu ekonomii, prawa i marketingu - a wszystko po to, by móc odpowiednio przygotować nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu, w zgodzie z panującymi obecnie trendami na rynku, a także dać pełen obraz profesji Home Stagera wszystkim uczestnikom naszych szkoleń.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a co za tym idzie - kilkadziesiąt zrealizowanych w tym czasie projektów, które każdego dnia przypominają nam o tym, co zdołałyśmy osiągnąć do tej pory i jak wiele zamierzamy jeszcze zrobić.

Poznaj nasz zespół.

Fotorelacja ze szkoleń