Dzień warsztatowy dla Home Stagera

Czy ten kurs jest dla ciebie?

TAK - Jeżeli działasz na rynku Home Staging ale nie czujesz się do końca pewnie
TAK - jeżeli jesteś początkującym Home Stagerem i potrzebujesz ugruntować wiedzę w praktycznych zadaniach
TAK - jeżeli zdobyłeś tylko wiedzę teoretyczną z zakresu HOME STAGING
TAK - jeżeli nie do końca czujesz się dobrze w pracy z kolorami
TAK - jeżeli nie wiesz na co zwrócić uwagę podczas aranżacji a co sobie odpuścić
TAK - jeżeli chcesz poznać w praktyce triki Home Stagera
NIE - jeżeli jesteś naszym absolwentem. Warsztaty które są w tym jednodniowym kursie są częścią trzydniowego zawodowego szkolenia Home Staging :-)

Co w programie:

Trzy różne warsztaty.
Moodboard Home Stagera z haczykiem - key study do rozwiązania na poziomie moodboardu
Warsztaty kolorystyczne - tu nauczysz się radzić sobie z zastanymi, często nie łatwymi kolorami we wnętrzach klientów. Nauczysz się szybko podejmować decyzje o zmianie kolorystycznej dostosowując się do tego co akurat jest w „sklepie”
Warsztaty aranżacyjne w salonie Meblowym - Do zaaranżowania będą trzy przestrzenie: salon, jadalnia i sypialnia. Dowiesz się na co warto zwrócić uwagę podczas aranżacji a co najlepiej pominąć :-) Co jest MUST HAVE Home Stagera a co nie.


Dzień warsztatowy dla Home Stagera 15.09.2022

Cena regularna - 1090

Zapisz się na szkolenie


KLAUZULA INFORMACYJNA - ART. 13 RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO), informuję, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HOME FOR ME JOANNA POPŁAWSKA z siedzibą w Warszawie (03-079) ul. Henrykowska 12, adres e-mail: joanna.poplawska@homeforme.pl (dalej jako „ADO”).
 2. Pani/Pana dane osobowe w zakresie wykonania umowy oraz w celach marketingowych zostały pozyskane ze strony internetowej poprzez bezpośrednie wypełnienie formularza przez osobę zgłaszającą.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wykonania umowy na podstawie art. 6 pkt 6 RODO.
 4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie HOME FOR ME JOANNA POPŁAWSKA z siedzibą w Warszawie (03-079) ul. Henrykowska 12 oraz HOME FOR ME JOANNA POPŁAWSKA i PAWEŁ POPŁAWSKI S.C. z siedzibą w Warszawie (03-079) ul. Henrykowska 12 i EDUCONCEPT ALINA LUKOSZEK z siedzibą w Warszawie (01-796) ul. Duchnicka 3.
 5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez do czasu wykonania umowy oraz dochodzenia roszczeń z w/w umowy.
 7. przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych.
 8. z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych.
 9. w dowolnym momencie ma Pan/Pani prawo cofnąć udzieloną zgodę, co pozostanie jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 10. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy.
 11. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne oraz jest warunkiem zawarcia i wykonania umowy oraz działań marketingowych.
 12. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

zgodnie z powyższym wyrażam dobrowolną zgodę na przewarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

Zapoznałem się i akceptuję regulamin