Prelekcje na konferencjach

"Kobiety inwestują w Nieruchomości"

31.08.2019

Girls power, tak można określić w dwóch słowach to co wydarzyło się w sobotę 31.08.2019r na Konferencji „Kobiety inwestują w Nieruchomości”. Za tym pozytywnym zamieszaniem stoją dwie wspaniałe kobiety: Olga Marciniak i Katarzyna Dziubalka – inwestorki.pl, które zorganizowały konferencję na światowym poziomie. To była niesamowita dawka energii i super wiedzy.
Home for Me też miało swój udział w tym wydarzeniu. Podczas 45 minutowej prelekcji Joanna Popławska przybliżyła obecnym temat Home Stagingu.

Targi WARSAW HOME 2019

4-7.10.2019

Z przyjemnością informujemy, że HOME FOR ME była aktywnie obecna na tegorocznych targach WARSAW HOME – największym w Europie Środkowo -Wschodniej wydarzeniu poświęconym wnętrzom. Targi WARSAW HOME co roku przyciągają dziesiątki tysięcy miłośników dobrego designu.
Joanna Popławska reprezentując markę HOME FOR ME prowadziła prelekcję dla osób zainteresowanych tematem Home Stagingu. Wykład spotkał się z dużym zainteresowaniem. Rozmowom w kuluarach po wykładzie, nie było końca 😉 Słuchacze nawiązywali wspólne branżowe relacje między sobą oraz prowadzącą 🙂
Do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnych targach WARSAW HOME!

"AKADEMIA DEFABRYKA - praktycy dla praktyków"

17.10.2019

Kolejne branżowe wydarzenie za nami 🙂
Byliśmy obecni na AKADEMIA DEFABRYKA – wspaniałym cyklicznym wydarzeniu “praktycy dla praktyków” dedykowanym dla projektantów wnętrz. AKADEMIA DEFABRYKA jest współorganizowana przez takie marki jak Defabryka, Educoncept oraz showroom Philips.
Tematem spotkania trzeciej edycji było ”Oszczędności. Od promocji w sieci po Home Staging”. Joanna Popławska reprezentując markę HOME FOR ME prowadziła prelekcję przybliżającą tematykę Home Stagingingu. Uczestnicy podczas wykładu oraz po jej zakończeniu otrzymali od Joanny praktyczne i dydaktyczne informacje zawodowe 🙂