Szkolenie Home Staging

Autorski program szkolenia HOME STAGING zapewnia zdobycie kwalifikacji w wykonywaniu zawodu HOME STAGERA. Gwarantujemy najwyższy poziom nauczania, fachową kadrę oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Nasi wykładowcy są najdłużej działającymi Home Stagerami na rynku krajowym. Swoje doświadczenie zdobywali nie tylko w Polsce czy Europie, ale mają dodatkowo dziesiątki przeprowadzonych Home Stagingów na całym świecie w tym między innymi w Nowym Jorku. Zgodnie z ideą naszej firmy – „nauka poprzez praktykę” oznacza, że prowadzone zajęcia są uzupełniane warsztatami tak, aby w pełni wykorzystać zdobywaną wiedzę. Podczas kursu dowiadujemy się czym jest Home Staging i jak przy użyciu najmniejszego budżetu stworzyć spójnie stylistycznie wnętrze, oddziaływujące na odpowiednie emocje klienta i gotowe do szybkiej i zyskownej sprzedaży lub wynajmu. Kurs pomaga uczestnikom zgłębiać tajniki aranżacji i upiększania wnętrz – ale z perspektywy profesjonalnego Home Stagingu.

Autorskie szkolenie oparte na przekazaniu jak największej wiedzy praktycznej – kursy są prowadzone wyłącznie przez najlepszych praktyków na rynku. Wszystkie dni zajęć są wypełnione także warsztatami praktycznymi, tak aby kursant mógł w realnych warunkach rynkowych przećwiczyć zdobytą wiedzę. Wykształciliśmy już ponad 1000 absolwentów w ponad 100 edycjach kursu. Nasi kursanci podbijają nie tylko rynek polski, ale także rynki zagraniczne wyróżniając się wysokimi kwalifikacjami, najwyższej klasy umiejętnościami oraz specjalistyczną wiedzą. Gdzie od wielu lat co roku zdobywają najbardziej prestiżowe nagrody w zakresie Home Staging.

A co w kursie?

Home Staging – pierwszy panel wprowadza kursanta w podstawową wiedzę z Home Stagingu. Zgłębiamy krok po kroku wszystkie tajniki przygotowania nieruchomości z wykorzystaniem narzędzia marketingowego jakim jest Home Staging. Poznajemy techniki aranżacji wnętrz, które pozwalają na szybką i rentowną sprzedaż. Uczymy się umiejętności odpowiedniego zastosowania kolorów oraz różnych trików kolorystycznych. Nabywamy umiejętności rozpoznawania mocnych i słabych stron całej nieruchomości. Dowiadujemy się o strategiach marketingowych, które zmieniają nieruchomość z „do mieszania” na „do sprzedania/wynajmu”. W tym panelu Home Staging jest rozłożony na czynniki pierwsze, tak aby każdy kursant dokładnie „kliknął” czym jest Home Staging i nie mylił go z dekorowaniem czy stylizacją wnętrz (co niestety jest coraz powszechniejszym błędem na rynku polskim) oraz wiedział że Home Staging ma głębokie podłoże psychologiczno-marketingowe oraz jak to podłoże umiejętnie wykorzystać przy skracaniu czasu transakcji i maksymalizowaniu zysków. Absolwent dowie się jak pozytywnie wpływać na zmysły klienta kupującego i jakie triki zastosować, żeby przyciągnąć i skupić uwagę tylko klienta na walorach mieszkania. Cały panel oparty jest o realne case study. Kursanci uczą się w przeważającej większości na trudniejszych i bardziej wymagających przykładach, po to aby po ukończeniu szkolenia poradzili sobie nie tylko z łatwymi wnętrzami w stylu Instagramowym ale przede wszystkim z tymi najtrudniejszymi i najbardziej wymagajacymi,. Kursant dowiaduje się czym jest Home Staging online, a czym wirtualny Home Staging oraz kiedy i jak go wykorzystać.
Absolwenci dostają gotowe rozwiązania i narzędzia w tym jak przygotować moodboard, listy zakupowe i odpowiednio je wykorzystać podczas zlecenia, minimalizując swój poświęcony czas i maksymalizując swoje wynagrodzenie. Kursant w najmniejszych szczegółach dowiaduje się i dostaje gotowe schematy i narzędzia do tego żeby pracować z klientem online w Polsce jak i na całym świecie. Są to autorskie wypracowane narzędzia na podstawie dużych doświadczeń w pracy z klientami z najdalszych zakątków globu. Narzędzia te obejmują również poruszanie się bez wysiłku po strefie kolorów (przykładem może być – jak poradzić sobie z zabudową stałą w „trudnym” kolorze, której nie możemy pomalować oraz wiele innych). Kursant uczy się jak w sposób bezbłędny i z najwyższą precyzją określić grupę docelową nieruchomości tak aby przyciągnąć tylko tych klientów którzy realnie chcą kupić bądź wynająć daną nieruchomość. Absolwenci uczą się myśleć kadrami Home Staging (co znowu ma istotne znaczenie gdyż kadry dekoratorskie czy stylizacji wnętrz znacznie różnią się od kadrów Home Staging). Dodatkowo wszystko o czym uczymy na kursie dokładnie opisane w 100 – stronicowym skrypcie, które kursant od nas dostaje w ramach szkolenia.

Marka osobista, marketing – rozkładamy na czynniki pierwsze zarówno markę osobistą Home Stagera jak i kroki marketingowe jakie Home Stager powinien podjąć w celu pozyskania jak największej ilości klientów. Kursant dostaje gotowe rozwiązania do tego jak założyć, prowadzić i dbać o swoją markę osobistą tak, aby maksymalizować swoje przychody. Odkrywamy Wasze mocne strony i nakierowujemy w którym kierunku wasz biznes powinien iść. Każdy jest inny i wyjątkowy dlatego stworzenie własnej marki nie może być „kopiuj-wklej” od innych. To całkowicie dostosowany proces do indywidualnych talentów i mocnych stron każdego z kursantów. Każdy absolwent dostaje pełen pakiet narzędzi marketingowych z dokładnym wytłumaczeniem kiedy i jak którego narzędzia należy używać – pamiętając, że każde narzędzie marketingowe prowadzi nas do innego skutku. Określamy cele poszczególnych kursantów w biznesie Home Staging i w ten sposób pomagamy im zbudować wstępną biznesową strategię rozwoju

Home Staging od zlecenia do realizacji – podczas tego panelu uczymy się jak samodzielnie przeprowadzić zlecenie od A do Z. Dowiadujemy się jak wygląda cały proces pracy z klientem Home Staging. Uczymy się na co zwrócić uwagę i jak inaczej pracować z pośrednikiem nieruchomości, z inwestorem i klientem indywidualnym. Poznajemy pełen proces pracy Home Stagera punkt po punkcie oraz kilka różnych „hybryd” w pracy z klientem. Dodatkowo kursanci zostają wyposażeni w szereg dokumentów i chce list które pomogą uniknąć nieprzyjemnych „wpadek”. I przyspieszają cały proces od zlecenia do realizacji. Kursant zdobywa wiedzę w jaki sposób bardzo precyzyjnie i bez strat wyliczyć swoją gażę w zależności od rodzaju zlecenia Home Staging. Każdy kursant po zakończeniu tego panelu umie stawiać diagnozę nieruchomości, zarządzać projektem, wyliczać dokładnie swoje zarobki oraz posługiwać się kluczowymi narzędziami w pracy Home Stagera.

Prawo w Home Stagingu – Wykłady z prawa w Home Stagingu, są prowadzone przez adwokatów i obejmują najważniejsze praktyczne i prawne zagadnienia przydatne do założenia i prowadzenia działalności gospodarczej. Wykładowcy przybliżają zarówno sprawy dotyczące tworzenia firmy, jak i związane ze współpracą z klientem, a także z zawodem Home Stagera. Ta część kursu pomaga absolwentom ominąć najczęstsze pułapki czyhające na Home Stagerów a także uniknąć wielu kosztownych „wpadek”. Mecenasi zawsze dostosowują program do potrzeb i zainteresowań uczestników kursu. Żaden kursant nie pozostaje bez odpowiedzi na zadane pytanie. Wykład na prośbę kursantów może zostać przedłużyć. Naszą misją jest pomoc studentom w płynnym wejściu na rynek Home Staging, dlatego wszystkie części kursu są tak skonstruowane, żeby absolwent po zakończonym kursie miał wiedzę z najwyższej półki i był wyposażony we wszystkie możliwe narzędzia.
Dodatkowo Każdy kursant dostaje kilka niezbędnych projektów umów napisanych specjalnie dla Home Stagerów przez Kancelarię Adwokacką.

Home Staging warsztaty – Kolejny panel podzielony jest na dwa dni warsztatu, podczas których uczestnik odbywając zajęcia praktyczne, utrwala wiedzę z zakresu stylizacji, kolorystyki i aranżacji. To nasza kluczowa część kursu, która zdecydowanie wyróżnia naszą szkołę na rynku. Warsztaty przeplatają się z częściami merytorycznymi, tak aby wszystko czego uczymy na kursie można było od razu wykorzystać w praktyce. Nauka poprzez praktykę to nasze motto od początku. Nie wyobrażamy sobie nauki tego zawodu bez praktycznych ćwiczeń. Trzy różne warsztaty umacniające cały szereg wcześniej zdobytych kompetencji. Wszystkie mocno osadzone w Home Stagingu. Podczas tych warsztatów utrwalamy wiedzę, ale również uczymy się nowych rzeczy i przede wszystkim w praktyce odkrywamy różnice pomiędzy Home Stagingiem, dekoratorstwem a stylizacją wnętrz. Jednym z trzech są warsztaty kolorystyczne na których zawsze „klika” naszym kursantom i 99% osób mówi, że w końcu rozumie jak stosować kolory we wnętrzu, żeby wnętrze było spójne i przyjemne w odbiorze. To zazwyczaj przełomowy moment podczas kursu. Natomiast ulubioną częścią kursantów jest wyjazd do salonu Mebloo, Fabryka Sypialni na praktyczne warsztaty aranżacyjne. Tam absolwenci mając do wyboru wypożyczone akcesoria dekoracyjne, robią aranżacje Home Staging strefy salonu, jadalni i sypialni. Podczas naszych warsztatów ćwiczymy znowu różne kompetencje, nie tylko kolorystyczne, czy aranżacyjne ale także kompetencje pracy w grupie która jest namiastką pracy z klientem. Kursanci w toku zajęć dostają na bierząco informację zwrotną od naszych doświadczonych praktyków Home Stagingu.

Po zakończeniu kursu każdy absolwent ma do wykorzystania w bonusie jedna godzinę mentoringu 1:1 z najwyższej klasy ekspertem Home Stagingu, zamknietą grupę na Facebooku w której wymieniamy się doświadczeniami, pytaniami i wiedzą, co miesięczne darmowe spotkania na żywo, na tak zwanych „Czwartkowych śniadaniach dla Home Stagerów”, na których często swoją wiedzą dzielą się eksperci powiązaniami z branżą Home Staging, darmowe szkolenia produktowe, i wiele, wiem innych bonusów.

Przy pakiecie VIP przez miesiąc dodatkowo kursant bierze udział w MasterMinde w którym przez 5 dni w tygodniu jest dostęp do eksperta Home Staging i dodatkowo co tydzień jeden zoom – pytania i odpowiedzi w którym nasz ekspert odpowiada na pytania związane zarówno z samym Home Stagingiem jak i biznesem Home Staging. Na zoom również rozkładamy na czynniki pierwsze nieruchomości z którymi kursant przyjdzie do nas o pomoc.

A jeżeli masz ochotę na jeszcze więcej nauki poprzez praktykę to zapraszamy na kolejny stopień kursu Home Staging. Potocznie nazwanym przez nas Home Staging 2.0. To elitarny zaawansowany i w pełni praktyczny kurs Home Staging prowadzony z realnym klientem i w warunkach rynkowych.

Bonus #1

WYKŁADY I KONSULTACJE Z ADWOKATEM

Bonus #4

SZEROKI PROGRAM WSPARCIA DLA ABSOLWENTÓW

Bonus #2

BEZPŁATNY PAKIET NIEZBĘDNYCH DOKUMENTÓW PRAWNYCH

Bonus #5

WARSZTATY ARANŻACYJNE W SALONIE MEBLOWYM

Bonus #3

PRAKTYKI POD OKIEM DOŚWIADCZONYCH HOME STAGERÓW

Bonus #6

AKREDYTACJA DLA HOME STAGERA

Dla nas najważniejsza jest PRAKTYKA!

Cały program szkolenia jest ułożony tak, aby każdy absolwent posiadał kompetencje do założenia i prowadzenia własnej firmy; od zdobycia klienta po samodzielne przeprowadzenie zlecenia Home Stagingowego.

Każdy absolwent uzyska certyfikat ukończenia szkolenia.

Po zakończeniu szkolenia, możliwość praktyk pod okiem doświadczonych Home Stagerów.

Wsparcie praktyków w programie Mentoringu dla Home Stagera.

Absolwent ma możliwość zapisania się do zamkniętej grupy w ramach wymiany doświadczeń oraz aby zdobyć nowe oferty pracy i kontakty do różnych specjalistów.

Obejrzyj relację z praktyk

Fotorelacja ze szkoleń