Szkolenie Fotografia

Organizowane przez nas warsztaty fotografii wnętrz tworzone są z myślą o home stagerach, architektach i innych osobach związanych z rynkiem nieruchomości, a także dla tych, którzy po prostu lubią fotografię wnętrz. Gwarantujemy profesjonalną kadrę i wysoki poziom nauczania.

Kurs odbywa się w ciągu 2 dni wypełnionych intensywnymi zajęciami. Uważamy, że najlepiej uczyć się poprzez praktykę, dlatego nasze szkolenia przybierają formę warsztatów i ćwiczeń praktycznych. Przede wszystkim jednak lubimy łączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego nasze warsztaty to przede wszystkim doskonała zabawa w gronie pasjonatów.

Zajęcia prowadzi Michał Przeździk – Buczkowski, uznany fotograf wnętrz, który na swoim koncie ma wiele sesji do najlepszych magazynów wnętrzarskich. Ogromne doświadczenie Michała gwarantuje, że nauczysz się rzeczy praktycznych, które faktycznie można wykorzystać w pracy.

Czego się nauczysz?

Nasze warsztaty wprowadzą Cię w temat profesjonalnej fotografii wnętrz. Dowiesz się między innymi:

 • jak działa Twój aparat i jakie są jego podstawowe funkcje,
 • jaka jest zależność pomiędzy czasem naświetlania i przesłoną,
 • co oznaczają takie pojęcia, jak głębia ostrości, ISO czy preselekcja przesłony/czasu,
 • jakie są podstawowe zasady pracy ze światłem,
 • jakie są wady i zalety różnych formatów plików (jpg, tiff, raw),
 • jakich programów do obróbki zdjęć używać w postprodukcji,
 • jak dobrać sprzęt fotograficzny do własnych potrzeb i wymagań.

 

Nauczymy Cię również, jak:

 • samodzielnie i profesjonalnie fotografować wnętrza,
 • unikać podstawowych błędów w pracy z aparatem,
 • dobierać odpowiednie parametry i ustawienia aparatu do zadania,
 • używać podstawowych, darmowych programów do obróbki zdjęć.

 

Dla kogo są nasze warsztaty fotografii wnętrz?

Nasz kurs przeznaczony jest nie tylko dla home stagerów, dla których fotografia jest nieodłącznym elementem pracy. Z warsztatów skorzystać mogą również architekci, projektanci wnętrz, agenci nieruchomości, pracownicy sklepów z artykułami dekoracyjnymi i inni profesjonaliści, którzy działają na rynku nieruchomości i używają zdjęć np. do celów marketingowych. Zapraszamy również blogerów oraz wszystkich tych, którzy fotografię wnętrz traktują w sposób hobbystyczny i chcą rozwijać swoje umiejętności.

W czasie zajęć pracujemy na sprzęcie kursantów, dlatego warto zabrać nie tylko aparat, ale również laptopa czy statyw. Wszystko po to, aby uczestnicy warsztatów poznali możliwości i nauczyli się, jak najlepiej wykorzystywać własny sprzęt, z którym będą pracować na co dzień.

Jeżeli jednak nie dysponujesz profesjonalnym sprzętem, możesz przyjść nawet z aparatem telefonu komórkowego. Na zajęciach nauczymy Cię podstaw fotografii i pomożemy dobrać optymalny aparat do Twoich potrzeb.