Zespół

Joanna Popławska

Założycielka i właścicielka firmy HOME FOR ME. Akredytowany Home Stager. Magister ekonomii. Ukończyła również podyplomowe studia na Politechnice Warszawskiej, na wydziale matematyki. Mimo, że od dzieciństwa interesowało ją urządzanie domów i mieszkań, to przygodę z wnętrzami zaczęła kilka lat temu. Zamiłowanie do tej branży przejęła po dziadku - warszawskim architekcie. Od dzieciństwa urządzała wszystkim mieszkania i wiecznie przemeblowywała własny pokój. Pierwsze umiejętności projektowania Wnętrz zdobyła w EDUCONCEPT podczas kursu projektowania. Biegle opanowała projektowanie graficzne w programie Archicad, ale ciągle jednak czegoś jej brakowało. Kursy z Home Stagingu z House Doctor - Ann Maurice były dopełnieniem wiedzy o projektowaniu i metamorfozach. Od dzieciństwa Joanna podziwiała Ann Maurice i oglądała wszystkie odcinki oraz powtórki programu angielskiej mistrzyni.

Cechami charakterystycznymi Joanny są precyzja, drobiazgowość i wyczucie stylu. Joanna jest doświadczonym nauczycielem matematyki i przedsiębiorczości, wykorzystuje umiejętności pedagogiczne przy organizacji i prowadzeniu szkoleń z Home Stagingu. Uwielbia dzielić się swoją pasją, a praca z ludźmi zawsze dawała jej niesamowitą satysfakcję. Jako prowadząca szkolenia pomaga uczestnikom zgłębiać tajniki projektowania i upiększania wnętrz, profesjonalnie przekazuje wiedzę o Home Stagingu, wie jak najlepiej i szybko sprzedać lub wynająć mieszkanie. Joanna współpracuje z klientami indywidualnymi jak i firmami. Ma na koncie wiele zrealizowanych projektów. Postrzega projektowanie wnętrz jako misję i czuje, że poprzez swoje realizacje daje ludziom radość oraz szczęście. Jest osobą ciepłą i otwartą, a na jej twarzy zawsze gości uśmiech.

Joanna prywatnie jest szczęśliwą mężatką oraz mamą Zuzi i Antosia. Miłośniczka egzotycznych podróży, psychologii pozytywnej oraz sztuki nowoczesnej. Drugą pasją Joanny jest gotowanie, choć kuchnię traktuje również jak przestrzeń do spełnienia zamiłowań do projektowania. Dba o to, by jej kulinarne dzieła nie tylko były smaczne, ale i dobrze się prezentowały, przywiązując ogromną wagę do estetyki potraw.

tel: +48 501 753 707
e-mail: joanna.poplawska@homeforme.pl


Joanna Królikowska

Certyfikowany Erickson Professional Coach, Dyplomowany Trener Warsztatów Psychologicznych, Dyplomowany Trener Biznesu, absolwentka Zarządzania Zasobami Ludzkimi, absolwentka Filologii Polskiej. Właścicielka firmy szkoleniowej Królikowska Coaching, partner zarządzający w firmie  ABC Relacji, członek zarządu 2JK sp. z o.o. Od ponad 15 lat wspiera ludzi w rozwoju osobistym, łącząc praktykę coachingowa, trenerską i pedagogiczną z doświadczeniem biznesowym.

Na kursie HS jako profesjonalny coach i trener wspiera uczestników w rozwijaniu i wzmocnieniu indywidualnych potencjałów, budowaniu pewności siebie oraz wewnętrznej motywacji, a także w świadomym kreowaniu osobistej marki i odważnym działaniu na rynku. Uczy, jak uwierzyć w siebie oraz w swój sukces, spełniając osobiste i zawodowe marzenia. Podczas współpracy łączy własne doświadczenia z otwartością i aktywnym słuchaniem, co pozwala dostrzec w każdej osobie niezwykłe talenty, często niewidzialne dla ich właścicieli i wykorzystać je w poszerzaniu nowych kompetencji Home Stagera.

tel: +48 516 875 780
e-mail: joanna.krolikowska@homeforme.pl


Aleksandra Szymańska

Adwokat, członek zespołu Kacperski, Popławski, Adwokaci Sp. p. z siedzibą w Warszawie. Wiedzę, którą w praktyczny sposób wykorzystuje do świadczenia pomocy prawnej, zdobywała podczas studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz w toku  3-letniej aplikacji adwokackiej. Stypendystka programu Erasmus na Université des Sciences Sociales w Tuluzie. Mając świadomość nieustannych zmian w prawie, stale poszerza i aktualizuje swoją wiedzę, uczestnicząc aktywnie w profesjonalnych szkoleniach dedykowanych prawnikom.

W swojej praktyce adwokackiej świadczy usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych o różnej strukturze i formie organizacyjno-prawnej. Podczas kursu HS przekazuje uczestnikom informacje niezbędne do założenia i prowadzenia działalności gospodarczej, a także zagadnienia prawne związane z wykonywaniem zawodu Home Stagera. Każdorazowo dostosowuje program szkoleniowy do potrzeb i zainteresowań uczestników.

Czas wolny najchętniej spędza z rodziną i przyjaciółmi, uwielbia escape room’y i powieści kryminalne.

tel: +48 692 973 260
e-mail: aleksandra.szymanska@homeforme.pl


Michał Ulikowski

Od ponad 10 lat związany z rynkiem nieruchomości licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami oraz fotograf. Właściciel biura nieruchomości BiuraLokaleMagazyny.pl oraz firmy specjalizującej się w fotografii architektury i wnętrz Archipicx Michał Ulikowski. Realizuje sesje zdjęciowe dla biur nieruchomości, architektów oraz projektantów wnętrz.

Prywatnie, mąż Karoliny i tata Stasia, uwielbia…fotografować miejskie przestrzenie, szczególnie bliska jest mu Warszawa. W wolnym czasie namiętnie słucha amerykańskiego rapu, jazzu i funku, czyta powieści Stephena Kinga, żegluje, podróżuje po Europie i jest wielkim fanem piłki nożnej.