Zespół


Joanna Królikowska

Certyfikowany Erickson Professional Coach, Dyplomowany Trener Warsztatów Psychologicznych, Dyplomowany Trener Biznesu, absolwentka Zarządzania Zasobami Ludzkimi, absolwentka Filologii Polskiej. Właścicielka firmy szkoleniowej Królikowska Coaching, partner zarządzający w firmie  ABC Relacji, członek zarządu 2JK sp. z o.o. Od ponad 15 lat wspiera ludzi w rozwoju osobistym, łącząc praktykę coachingowa, trenerską i pedagogiczną z doświadczeniem biznesowym.

Na kursie HS jako profesjonalny coach i trener wspiera uczestników w rozwijaniu i wzmocnieniu indywidualnych potencjałów, budowaniu pewności siebie oraz wewnętrznej motywacji, a także w świadomym kreowaniu osobistej marki i odważnym działaniu na rynku. Uczy, jak uwierzyć w siebie oraz w swój sukces, spełniając osobiste i zawodowe marzenia. Podczas współpracy łączy własne doświadczenia z otwartością i aktywnym słuchaniem, co pozwala dostrzec w każdej osobie niezwykłe talenty, często niewidzialne dla ich właścicieli i wykorzystać je w poszerzaniu nowych kompetencji Home Stagera.

tel: +48 516 875 780
e-mail: joanna.krolikowska@homeforme.pl


Paweł Popławski

Adwokat, wspólnik oraz parter w Kancelarii Adwokackiej Kacperski, Popławski, Adwokaci Sp. p. z siedzibą w Warszawie.

Ekspert z dziedziny prawa kontraktów oraz zobowiązań, prawa gospodarczego i cywilnego, w tym prawa spółek. W 2003 roku ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a w 2007 roku aplikację. Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się w bieżącej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz prawnym wsparciu negocjacji biznesowych. Ponadto w jego zakresie kompetencji pozostaje prawo własności intelektualnej i zwalczania nieuczciwej konkurencji oraz prawo zamówień publicznych. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas świadczenia wszechstronnej pomocy prawnej klientom indywidualnym oraz korporacyjnym.

Podczas kursu HS przekazuje uczestnikom informacje niezbędne do założenia i prowadzenia działalności gospodarczej, a także zagadnienia prawne związane z wykonywaniem zawodu Home Stagera oraz praktyczne wskazówki współpracy z klientami. Każdorazowo dostosowuje program szkoleniowy do potrzeb i zainteresowań uczestników.

Prywatnie pasjonat fotografii oraz motoryzacji.

tel: +48 510 291 422
e-mail: pawel.poplawski@kpw-kancelaria.pl


Michał Ulikowski

Od ponad 10 lat związany z rynkiem nieruchomości licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami oraz fotograf. Właściciel biura nieruchomości BiuraLokaleMagazyny.pl oraz firmy specjalizującej się w fotografii architektury i wnętrz Archipicx Michał Ulikowski. Realizuje sesje zdjęciowe dla biur nieruchomości, architektów oraz projektantów wnętrz.

Prywatnie, mąż Karoliny i tata Stasia, uwielbia…fotografować miejskie przestrzenie, szczególnie bliska jest mu Warszawa. W wolnym czasie namiętnie słucha amerykańskiego rapu, jazzu i funku, czyta powieści Stephena Kinga, żegluje, podróżuje po Europie i jest wielkim fanem piłki nożnej.


Katarzyna Piętak-Grzyb

Absolwentka londyńskiego The Thames Valley University oraz Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie, strateg marketingowy i ekspert z zakresu zarządzania. Przez ponad 20 lat związana była z branżą farmaceutyczną. W zabieganym korpo-świecie od czasu do czasu zwalniała, tworząc klimatyczne wnętrza oraz zieloną przestrzeń za oknem. Z czasem pasja przerodziła się w nowy zawód. Ukończyła szereg szkoleń i warsztatów z zakresu projektowania wnętrz i ogrodów, sztuki dekorowania, florystyki, malarstwa i fotografii. Z EDUCONCEPT związana od 2015 r. Jest dyplomowaną projektantką, dekoratorką i home stagerką. Planowanie i przeprowadzanie zmian to jej druga natura. Jest założycielką i właścicielką firmy Instytut Wnętrz, w której od kilku lat realizuje procesy z zakresu Home i Garden Stagingu, projektowania wnętrz/ogrodów/tarasów/ balkonów, a także szybkich metamorfoz, stylizacji do sesji fotograficznych oraz warsztatów tematycznych.

Największą inspiracją jest dla niej natura, jej piękno i przemienność. Dzieli się swoimi wrażeniami, doświadczeniem i wiedzą na szkoleniach z Garden Stagingu. Pokazuje kursantom jak wydobyć atrybuty przestrzeni za oknem, jak ją przygotować i przedstawić, aby nieruchomość była kompletna i w możliwie najszybszym czasie zyskała nowych nabywców bądź najemców. Uczestnicy szkolenia otrzymują pokaźną dawkę wiedzy o roślinach i ich potrzebach oraz o aranżacji części zielonych. Każdorazowo przeprowadza także warsztaty dostosowane do sezonu roku i dostępnego materiału roślinnego.

Prywatnie współtwórczyni „zwariowanej rodziny” - mężatka i mama trójki dzieci, dzieląca życie pomiędzy Mazowszem, Warmią i Pomorzem - z wyboru podróżniczka i kolekcjonerka chwil.


Małgorzata Lewandowska

Od 2012 roku aktywnie inwestuję na rynku nieruchomości. Zarządzam portfelem nieruchomości w najmie długoterminowym, a dodatkowo kupuję i sprzedaję mieszkania z dużym zyskiem.

Ukończyłam studia podyplomowe na EBS Universität für Wirtschaft und Recht w Niemczech na kierunku Master of Science in Real Estate.

Swoją wiedzę i doświadczenie ugruntowałam pracując dla firmy Hotel Professionals – największej firmy doradczej w branży hotelowej w Polsce.

Teraz pasję do nieruchomości i zdobyte doświadczenie zamierzam przekazać innym, bo skutecznego inwestowania można się nauczyć.